YUMUŞATILAMAYANLARDAN MISINIZ?

 

Türkiye’yi yumuşatmak istiyorlar.
Erkekler kadınlara şiddet uygulamasın diye, onları yumuşatmak istiyorlar.
Türkiye’nin nüfus artışının sert ve dik çıkışını yumuşatıp azaltmak istiyorlar.
Kimler istiyor?
Türkiye’yi Avrupa Birliği’ne almanın alt yapısını hazırlayan hinoğlu hinler istiyor, planlıyor ve sinsice uygulamaya sokuyor. Tıpkı zinanın ve domuz etinin serbest bırakılmasını isteyenler gibi.Tıpkı “süt bankası” yolu ile nesli bozmak isteyenler gibi.
Bunun için ETCEP (Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Geliştirilmesi Projesi)  diye bir proje hazırlamışlar. 
Hazırlanan bu proje Avrupa Birliği yetkililerince, allem edilip kalem edilip, ayrıca finanse edilip, yukarıdaki büyüklerimizin bir anlık yoğun meşguliyetlerinden de faydalanarak, Milli Eğitim Bakanlığını da bir şekilde geçerek, uygulayıcı elemanlar göndererek, 10 pilot bölgede 40 okulda öğrencilerimizi 2 yıl boyunca eğitime sokarak ifsat etmeyi başarmışlar. Belki de on binlerce evladımız şu anda kafalarına bomba sokulmuş, ileriki zamanlarda patır patır patlatılacak.
Başta büyüklerimizin baş fetvacısı Hayrettin Karaman Hoca olmak üzere, “destek kıtası”na kayıtlı gazete ve ekranlar uygulamaya sokulan bu ETCEP için ateş püskürüyorlar.
Tepkilerin sebebi şu başlıklarda toplanıyor:
*Yumuşatılmış, nonoş erkekler yetiştiriliyor.
*Güçlü kasları olan, çalışan, kazanan bıyıklı kadınlar yetiştiriliyor.
*Eşcinsellik ideal insan tipi olarak sunuluyor.
*Anne, baba, abi, abla, kardeş mefhumları yok edilip, aile bireyleri kavramı yerleştiriliyor.
*Ensest durumlara kapı aralanıyor.
*Ahlaki değerler sıfırlanmaya çalışılıyor.
*Nüfus artış hızımız sıfırlanmaya çalışılıyor.
Başka tepkiler de var ama yerimiz dar. Özet olarak halkımız “yumuşatılmak” isteniyor.
Muhterem okuyucularımız, çok doluyuz. Çok şeyler söylemek istiyoruz. Sözü yumruk şekline getirip birilerinin alnının ortasına çakar gibi, ya da odun şekline getirip birilerinin başına vurur gibi söylemek istiyoruz. İstemesine istiyoruz ama edep denen ölçüyü de aşamıyoruz.
Bu işin baş sorumlusu, ETCEP’in 2 yıl boyunca uygulandığı pilot okullarında evlatları olan velilerdir. Yani sözümüz onlara geçer. Onlara demek isterdik ki:
-Beyler, hanımlar! Siz nasıl insanlarsınız yahu? Bu Avrupa Birliği görevlilerini okullarınıza nasıl soktunuz? Neden engellemediniz? Onlara diyemediniz mi ki: “Durun, kime danıştınız da bu rezil projeyi hazırladınız? Bizim ahlak ve maneviyat gibi bir terbiye metodumuz zaten var. Sizin böyle şeytani projelerinize ihtiyacımız yok! Yetkililerimizin meşguliyetinden faydalanıp onaylarını almışsınız ama asıl onay sahibi biziz, sizi buralarda görmek istemiyoruz. Defolup gidin!” Neden demediniz? Evlatlarınızın hiç mi değeri yok? Neden okulların kapısına durup, “Defolun, bizim yumuşatılacak evladımız yok, hemen şu an dönüp gidin” demediniz? Yoksa büyüklerimiz sizi hala “göbeğini kaşıyan, bidon kafalı tipler” olmaktan kurtaramadı mı? Bu şeytani herifler sizi hala öyle mi sanıyorlar? Artık öyle değilseniz evlatlarınıza neden sahip çıkmadınız? Bu ne sorumsuzluk böyle? Her şeyi büyüklerimizden beklemeye utanmıyor musunuz? Adamlar okul binalarınızı yaptılar. Kitaplarınızı da verdiler. Evlatlarınıza sahip çıkma işini de artık siz üslenin. Size “üç çocuktan az yapmayın” tavsiyesini etmişler, siz de bu nasihati tutmuşsunuz. Eee! Onların korunup kollanmasını da mı yukarıdaki büyüklerimizden bekliyorsunuz? Yukarıdakilerin işi gücü sizin çocuklarınız mı? Onların vakitleri zaten sınırlı, “seçimi nasıl kazanırız” diye yapılan çalışmalara, miting organize etmek ve konuşma yapmak için gereken zamanlara, meşhurların hastalarını ziyarete, cenazelere katılmaya yetmiyor, bir de sizin bu derdinize zaman mı ayıracaklar? Siz “yan gelip yatarken” bu çocuklarınıza onlar mı sahip çıkacaklar? Evlatlarınızı ve gelecek nesillerinizi eşcinsel, lezbiyen, yumuşak, nonoş, süslü, ensest, ahlaksız, sürtük, kadın görünümlü erkekler, erkek görünümlü kadınlar, değerleri olmayan kişiler olarak görmekten zevk mi alacaksınız? Yumuşatılmış nesiller, ılımlılaştırılmış bir din, yok edilmiş aile kavramı, eritilmiş bir Türkiye! Bunu mu istiyorsunuz? Siz ne kafasız insanlarsınız! Gelecek nesilleri ahlaksızlık potasında yumuşatılıp eritilen bir millet yetiştireceksiniz de eline ne geçecek? Allah’a nasıl hesap vereceksiniz?
Muhterem okuyucularımız!
Biz yanlış mı düşünüyoruz? Asıl sorumlular veliler değil mi? Lütfen bize bir akıl verin! Doluyuz, boşalmak istiyoruz! Kime ne diyelim? Bizim boşalma hakkımız hiç mi yok? 
ETCEP gerçekten yürürlükten kalktı mı? Yoksa isim ve kılık değiştirip devam mı ediyor? ETCEP ile ilgili internet siteleri gerçekten kapatıldı mı? Şekil mi değiştiriyor? ETCEP’in kötülüklerini yukarıdaki büyüklerimiz duydular, anladılar da vaz mı geçtiler?
Bir çok soru var!
Ama bu “neslimize ve geleceğimize ihanet” derecesindeki uygulamaların verdiği zararlar nasıl giderilebilir, belli değil!
 
 
TURŞULUK
 
Ahlak ve maneviyatını yitirmiş,
Yaşayan bir millet yoktur, şu olur:
Soyulup, bölünüp, kendini bitirmiş
Dirilişe imkan yok, turşu olur!
 

Ekrem Şama